Organisatie

Teamfoto

Directeur & Medewerkers

Medewerkers van Gave Veste werken als vrijwilliger of ontvangen salaris op grond de hoogte van giften die voor hen binnenkomen van een achterban. De directeur van Gave Veste is Sjaak van Leijenhorst. Hij werkt samen met meerdere collega’s vanuit het kantoor in Mechelen. Samen met vele tientallen vrijwilligers verspreid over heel Vlaanderen werken ze elke dag aan het uitdragen van de missie en visie van Gave Veste.

Sjaak van Leijenhorst (directeur):  sjaak@gaveveste.be

Jelle Rijkeboer (o.a. buddy-coördinator):  jelle@gaveveste.be

David Delameillieure (coördinatie Mahabba) david@mahabba.be

Luc Hoedt (grafisch medewerker):      luc@gaveveste.be

Karen van der Heyden (o.a. PJV-zomerkampen):  karen@gaveveste.be

Duane Unruh (Regio Gent / Westhoek):  duane@gaveveste.be

Lara Versluys (o.a. Moeder & Kindweekend)
laragriffioen@gmail.com

Raad van Bestuur

Gave heeft een bestuur dat op hoofdlijnen betrokken is op het gevoerde beleid. De bestuursleden zijn:

• Voorzitter Sally Cnudde
• Secretaris Roland Tyteca
• Penningmeester Sandi Razay
• Algemeen Bestuurslid Everhard van Dalen
• Algemeen Bestuurslid Hendrick Ederveen
• Algemeen Bestuurslid Janke Bos (Member Care)

Algemene Vergadering

De Algemene Vergadering is het toezichthoudend orgaan van de vzw. De leden van de Algemene Vergadering zijn:

  • Anna Donies (Sinaai)
  • Herman Verellen (Herentals)
  • Hendrik Hoet (Antwerpen)
  • Ben Van den Akker (Mechelen)
  • Brigit Francis-Dreissen (Gent)
  • Duane Unruh (Gent)
  • Peter Reijnders (Lokeren)
  • Hepke Geertsma (Puurs)
  • Eline Hoolsema (Kessel-Lo)
  • Jelle Rijkeboer (Zemst)
  • Luc Hoedt (Brugge)
  • Anke Schleppi (Brugge)
  • Janke Klein (Meeuwen)
  • David Delameillieure (Kortrijk)
  • Alejandro Alba (Mechelen)
  • Hildegard Beck (Bertem)